HİZMETLER

Grup Şirketlerimizin Sektörel Faaliyet Alanları Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler

EVK GROUP

ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET

Kalıcı ve Sürdürülebilir Çözümlerle Profesyonel Hizmetler

EVK Grup olarak; gerek imalat ve gerekse hizmet sektörlerinde, oluşan ya da oluşması muhtemel müşteri ihtiyaç ve taleplerinin, müşteri özelinde karşılanması prensibi doğrultusunda, müşteriye özel üretilen ürün ve hizmetler, sürdürülebilir ve taviz verilmez bir kalite standardıyla sağlanmasını Misyonumuz olarak kabul etmekteyiz.

EVK Grup, genel hatlarıyla Gıda, Tarım, Kimya, Makine, Sanal Ticaret, Ulusal ve Uluslararası Lojistik, Danışmanlık, Gümrükleme Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Her biri kendi konularında uzaman kadromuz ile size özel ihtiyaç ve taleplerinizde her daim yanınızda olmayı ve yine size özel tasarımlar ile çözüm ortağı olarak yanınızda olmayı ana hedefimiz olarak benimsemiş bulunmaktayız.

EVK GROUP

HİZMETLERİMİZ

Başarının Anahtarı Sektörel Deneyim & Üstün Hizmet Anlayışı & Değerlerine Bağlı İyi Bir Ekip

Teknik Destek

Her türlü teknik ve idari sorunlarınızda yanınızda olacak başarılı ekip arkadaşlarımız ile 7/24 teknik ve bilgilendirme hizmeti vermekteyiz.

Spesifik Ürün & Hizmet

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen taleplerine değer veriyoruz ve onlara özel ürün/hizmet sağlıyoruz.

Eğitim Desteği

Verimliliği arttırmak adına, sektörel bazda ürün ve hizmet eğitimleri vermekteyiz.

Danışman Desteği

İhtiyacınız olduğu zamanlarda, soru ve sorunlarınızda size daha iyi hizmet sağlayabilmek amacıyla, firmanıza özel olarak danışman hizmeti sağlamaktayız.

Sektörel Destek

Bulunduğunuz sektöre yönelik çeşitli ihtiyaçlarınızda, sizinle birlikte hareket ederek sorunlarınız için doğru çözümler sağlıyoruz.